1. Bendrosios nuostatos

1.1 Eni-meni.lt internetinės parduotuvės (toliau – Parduotuvė) taisyklės (toliau – Taisyklės) taikomos, Klientui teikiant užsakymą internetinėje Eni-meni.lt Parduotuvėje. 1.2 Eni-meni.lt turi teisę koreguoti Parduotuvės Taisykles. Klientui apsiperkant Parduotuvėje, taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo momentu. 1.3 Klientui nesuteikiama galimybė pateikti prekių užsakymą Eni-meni.lt, kol jis nepatvirtina, jog yra susipažinęs su Parduotuvės Taisyklėmis. Visais atvejais laikoma, jog Klientas susipažino su Taisyklėmis ir joms pritaria, jeigu užsakydamas prekes, jis uždeda varnelę prie paslaugų teikimo sąlygų ir paspaudžia „Patvirtinti užsakymą“. Tais atvejais, kai Klientas iš dalies ar visiškai nepritaria visoms arba tam tikrai Taisyklių daliai, jis turi neteikti užsakymo elektroniniu būdu Eni-meni.lt. 1.4 Eni-meni.lt atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Klientas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su Parduotuvės Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.

2. Užsakymo pateikimo tvarka ir sąlygos

2.1 Klientas, apsilankęs Eni-meni.lt Parduotuvės internetiniame puslapyje, pasirenka jam patinkančias prekes. Jo pasirinkimo pagrindu suformuojamas prekių krepšelis. 2.2 Suformavus prekių krepšelį, Klientas turi suvesti duomenis, būtinus pasirinktoms prekėms pristatyti (žr. 2.1 punktą): savo vardą, pavardę, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefono numerį, elektroninį paštą bei papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi, pristatant užsakytas prekes. 2.3 Prieš patvirtindamas užsakymą, Klientas privalo įsitikinti, jog pateikti duomenys yra teisingi ir atitinka jo pageidavimus. Koreguoti asmeninius duomenis, būtinus prekių pristatymui, Klientas gali ir po užsakymo pateikimo. Patvirtinti užsakymą Klientas gali tik tada, kai pažymi, jog yra susipažinęs ir sutinka su Eni-meni.lt Parduotuvės Taisyklėmis. 2.4 Klientui patvirtinus užsakymą, jis nusiunčiamas Eni-meni.lt. Užsakymas laikomas pateiktu nuo to momento, kai jį gauna Eni-meni.lt. Kartu tai laikoma, jog tarp Kliento ir Eni-meni.lt yra sudaryta sutartis. Tačiau tokia sutartis laikoma vykdytina tik nuo to momento, kai Eni-meni.lt gauna patvirtinimą iš banko apie atsiskaitymą už užsakytas prekes arba pati Eni-meni.lt patvirtina pirkėjui prekės rezervaciją el. paštu. 2.5 Pranešimo Eni-meni.lt apie apmokėjimo gavimą momentas laikomas sutarties tarp Kliento ir Eni-meni.lt vykdymo pradžios momentu.

3. Garantiniai įsipareigojimai 3.2.2 Eni-meni.lt įsipareigoja perduoti prekes tinkamos kokybės bei atitinkančias užsakyme numatytus reikalavimus. 3.2.3 Eni-meni.lt įsipareigoja pateikti Klientui užsakyme nurodytą prekių kiekį bei asortimentą. 3.2.4 Tais atvejais, kai užsakyme numatomas tam tikras daiktų komplektas, Eni-meni.lt įsipareigoja pateikti visus į daiktų komplektą įeinančius daiktus. 3.2.5 Prekės pristatomos supakuotos pagal jų pobūdį, siekiant, kad prekės būtų tinkamos naudoti pagal paskirtį.

4. Baigiamosios nuostatos

4.1 Sutartis sudaroma, vykdoma ir visas bendravimas tarp Kliento ir Eni-meni.lt vyksta valstybine kalba. 4.2 Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantis subjektas: Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt Elektroninis ginčų sprendimas. 4.3 Įsigydami produktus e.parduotuvėje Eni-meni.lt sutinkate, kad jūsų duomenys gali būti naudojami įmonės rinkodaros tikslais. Įmonė įsipareigoje šiuos duomenis saugoti ir neperduoti jų tretiesiems asmenims.

Apmokėjimo sąlygos

1. Kainos Parduotuvėje ir užsakyme nurodomos Eurais su PVM.

Prekės kaina nurodoma be pristatymo mokesčio. Pristatymo mokestis priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.

2. Už užsakytas prekes galima atsiskaityti keliais būdais:

– Elektroninės bankininkystės sistema ,,Paysera“; – Tiesioginiu banko pavedimu

3. Klientas įsipareigoja už užsakytas prekes atsiskaityti nedelsiant.

Priešingu atveju, jis praranda teisę reikšti pretenzijas dėl prekių pristatymo terminų pažeidimo, kadangi pagal Kliento užsakymą prekių siuntinys pradedamas formuoti tik Eni-meni.lt gavus apmokėjimą už prekes.

Pristatymas

1. Eni-meni.lt įsipareigoja: prekes pristatyti Klientui ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie Kliento atliktą mokėjimo pavedimą gavimo. Klientas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, Eni-meni.lt įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Klientu ir suderinti prekių pristatymo terminą.

2. Klientas įsipareigoja: prekes priimti pats arba užsakydamas prekes nurodo asmenį, kuris jas priims (komentarų laukelyje).

3. Prekės, užsakytos Eni-meni.lt internetinėje parduotuvėje, pristatomos Lietuvoje:

Paštu siunčiama siunta:

Kaina: pristatymas kainuoja 2,99 Eur. Trukmė: 2-5 d.d. po apmokėjimo gavimo. Šventiniu laikotarpiu ar į kaimo vietoves siuntimas gali trukti iki 7 d.d. Vieta: siunta pristatoma į artimiausią pašto skyrių. Klientas nurodytu adresu gauna pranešimą apie atkeliavusią siuntą. Su šiuo pranešimu bei asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu siuntinį galima atsiimti pašto skyriuje.

LP Express paštomate pristatoma siunta:

Kaina: pristatymas kainuoja 2,39 Eur (jei siunta didesnė nei 610mm x 80mm x 350mm, pristatymo kaina derinama individualiai). Trukmė: 2-3 d.d. po apmokėjimo gavimo. Vieta: Pristatoma į vieną iš pasirinktų terminalų. LP Espress siuntų savitarnos terminalai veikia 24 valandas per parą, kiekvieną dieną, net ir švenčių dienomis. Tad siuntos gali būti paimamos visą parą. Siuntos atsiėmimas yra itin paprastas. Užtenka įvesti SMS pranešimu į mobilųjį telefoną arba ir į el. paštą gautus dvejus PIN kodus. Gavėjas iš gavimo terminalo privalo atsiimti siuntą per ne ilgesnį nei 72 val. terminą, skaičiuojant nuo siuntos pristatymo į terminalą momento. Omniva paštomate pristatoma siunta:

Kaina: pristatymas kainuoja 2,39 Eur (jei siunta didesnė nei 610mm x 80mm x 350mm, pristatymo kaina derinama individualiai). Trukmė: 2-3 d.d. po apmokėjimo gavimo. Vieta: Pristatoma į vieną iš pasirinktų terminalų. LP Espress siuntų savitarnos terminalai veikia 24 valandas per parą, kiekvieną dieną, net ir švenčių dienomis. Tad siuntos gali būti paimamos visą parą. Siuntos atsiėmimas yra itin paprastas. Užtenka įvesti SMS pranešimu į mobilųjį telefoną arba ir į el. paštą gautus dvejus PIN kodus. Gavėjas iš gavimo terminalo privalo atsiimti siuntą per ne ilgesnį nei 72 val. terminą, skaičiuojant nuo siuntos pristatymo į terminalą momento.

Kurjeriu per DPD:

Kaina: pristatymas per kurjerį kainuoja 3.99 Eur, išskyrus Kuršių Neriją (pristatymas derinamas su klientu individualiai) ir 5,5 Eur jei pasirenkama atsiskaityti kurjeriui grynais pinigais už prekes. Trukmė: 1-2 d.d. po apmokėjimo gavimo. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką DPD kurjeris informuos klientą SMS žinute. Vieta: Pristatoma tiesiai klientui nurodytu adresu darbo dienomis nuo 8 iki 18 val.

– Prekei esant nestandartinio dydžio ar labai didelio svorio, jei prekes reikia siųsti į Kuršių Neriją ar į užsienį arba jei reikia ypatingai greitai gauti siuntą, pristatymo sąlygas su Klientu deriname individualiai.

– Atsiimant prekę, prašome patikrinti pakuotę, ar ji nėra pažeista (šlapia, sudraskyta, perplėšta ar kitaip išoriškai pažeista). Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo tai pažymėti siuntos priėmimo-perdavimo dokumente. Pasirašius šiame dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista ir Eni-meni.lt neprisiima atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas ir prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

– Prekes gali atsiimti tik užsakyme nurodytas gavėjas (žr. 2 punktą). Atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui / kurjeriui / pardavėjui pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą). To nepadarius, prekės grąžinamos Eni-meni.lt, o Klientas neturi teisės reikšti pretenzijų dėl prekių nepristatymo laiku. Be to, Eni-meni.lt visais atvejais atleidžiama nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Klientui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Kliento kaltės arba nuo Kliento priklausančių aplinkybių.

Grąžinimas ir keitimas

1. Eni-meni.lt nurodo, o Klientas patvirtina, jog yra susipažinęs su tuo, kad prekės matomos internetiniame puslapyje savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl naudojamo monitoriaus ypatybių.

3. Prekės grąžinamos ir/arba keičiamos vadovaujantis LR Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis ,,Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“. Apatinis trikotažas yra nekeičiamas ir negrąžinimas.

4. Kitas internetu įsigytas prekes Pirkėjas gali grąžinti per 7 darbo dienas nuo prekių gavimo ( t.y. pasirašymo prekių gavimo dokumente). Prekės pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Klientas.

5. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tada, kai keičiamos ar grąžinamos prekės: 5.1 nebuvo naudojamos. Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta. 5.2 nepažeistos prekių vartojamosios savybės. Prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos (prekė turi likti su visomis etiketėmis) 5.3 jei prekė susideda iš kelių dalių, grąžinant turi būti išlaikytas pirminis komplektiškumas.

6. Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nelaikomi prekinės išvaizdos praradimu.

7. Grąžindamas prekes visais atvejais Klientas privalo pateikti Eni-meni.lt prekių įsigijimo dokumentus: PVM sąskaitą faktūrą / pirkimo čekį.

8. Daiktų grąžinamas atliekamas užpildžius nustatytą formą, dėl jos gavimo kreiptis info@eni-meni.lt

9. Klientui grąžinama sumokėta suma, neįskaičiuojant kainos už pristatymą.

10. Prekės gali būti grąžinamos tik tuo atveju, jeigu jos atitinka šių Taisyklių 5 punkte numatytus reikalavimus. Sumokėta suma grąžinama ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinimo formos pasirašymo ir Eni-meni.lt pirktų ir grąžinamų prekių gavimo.